پیشخوان شهرنت بانک شهرپیشخوان شهرنت بانک شهر


بانک شهر با همکاری شرکت توسعه و نوآوری شهر با تهیه زیرساخت سخت‌افزاری و نرم‌افزاری مناسب امکان ارائه خدمات بانکی الکترونیک را بانام شهرنت میسر ساخته است. این ابزارها با توجه به نیازهای کاربران به‌گونه‌ای طراحی‌شده تا با فراهم آوردن کانال‌های ارتباطی مختلف همانند رایانه، تلفن همراه و مانند آن‌ها نیازهای گوناگون شمارا برآورده نماید. بانک شهر در راستای ارائه خدمات خارج از شعب خود، تحت پوشش اولین شعبه مجازی بانک شهر اقدام به ایجاد پیشخوان‌های شهرنت کرده است.

گسترش روزافزون تعداد پیشخوان‌ها، تعداد راهبران و تجهیزات آن‌ها و ضرورت فعالیت مستمر شبانه‌روزی جهت ارائه بهترین خدمات به شهروندان، مستلزم سازمانی منسجم و کارآمد است بنام شرکت توسعه ونوآوری شهر که به‌طور مستقل و با همکاری و بهره‌گیری از نیروهای تخصصی و کارشناسان خبره در آن وبه‌عنوان طراح و مجری پروژه پیشخوان‌های شهرنت است، به کار می‌پردازد.

کیوسک‌های بانکداری الکترونیک موسوم به «پیشخوان‌های شهرنت» جهت تحقق هدف ارائه خدمات شبانه‌روزی خارج از شعبه طراحی و راه‌اندازی شده است. خدمات ارائه‌شده در کیوسک‌های شهرنت به شما مشتریان عزیز کمک می‌کند تا بدون حضور در شعب بانک و از طریق مراجعه به این کیوسک‌ها که به‌صورت 24 ساعته فعالیت دارند از خدمات بانکی بهره‌مند گردید. یکی از خصوصیات منحصربه‌فرد این پروژه در مقایسه با پروژه‌های مشابه امکان استقرار کیوسک‌ها در محیط‌های پررفت‌وآمد و مکان‌های ویژه خارج از شعبه است. ازجمله این مکان‌ها می‌توان به پایانه‌ها، فرودگاه‌ها، حاشیه میدان‌های شهر، پارک‌ها و مجتمع‌های تجاری واداری اشاره کرد.

 

دستگاه های موجود در این پیشخوان ها عبارتند از:

دستگاه خودبانک

دستگاه خودپراز

دستگاه خود دریافت

دستگاه صدور آنی کارت هدیه

دستگاه کارت خوان

 

     
آدرس پیشخوان های شهرنت به تفکیک استان      

آموزش کاربری دستگاه های مستقر در پیشخوان های شهرنت

 

 

 

پیشخوان شهرنت سیار بانک شهرپیشخوان شهرنت سیار بانک شهر


پیشخوان سیار شهرنت جهت تحقق اهدافی از قبیل انتقال آسان، آمادگی جهت ایجاد خدمات در مناسبت های خاص همچون نمایشگاه ها، همایش ها و سایر مراسم طراحی و ساخته شد است. پیشخوان شهرنت سیار نسل اول متشکل است از سازه ای به طول 6 متر و عرض 5/2 متر و ارتفاع 57/3 متر که در شرایط مختلف ارتفاع سازه تغییر می کند.

زمانی که سازه جهت انتقال به مکانی آماده شود فلاپ زیرین آن به همراه تاج فوقانی به ترتیب بصورت دستی به بالا و برقی به پایین جمع شده و تغییر ارتفاع خواهند یافت تا سازه در طول مسیر انتقال، جزء وسایل نقلیه ترافیکی به شمار نیاید

پیشخوان سیار بانک شهر دربردارنده دستگاه‌های زیر است:

ـ یک دستگاه خودبانک (   VTM )

ـ یک دستگاه خودپرداز سالنی در داخل کیوسک (  Indoor ATM)  

ـ یک دستگاه وب کیوسک ( دستگاه صدور کارت هدیه) ( Web Kiosk)    

ـ یک دستگاه خود دریافت (CDM)