کارت هدیه

صدور آنی کارت هدیه


کارت هدیه کارتی است نقدی و بی‌نام که با مبلغ، طرح و جمله تبریک اختصاصی، به‌دلخواه شما، صادر می‌شود. دستگاه صدور آنی کارت مستقر در کیوسک‌های شهر نت بانک شهر، در تمام ساعات شبانه‌روز در اختیار شما است.

شما می‌توانید با این کارت، حداکثر به‌اندازه موجودی آن از طریق دستگاه‌های کارت‌خوان متصل به شبکه شتاب، خرید نموده  و یا در صورت نیاز از پایانه‌های خودپرداز بانک وجه نقد بگیرید.

علاوه بر این، می‌توانید پس از دریافت رمز اینترنتی و کد CVV2  (از طریق پایانه‌های خودپرداز بانک) از سایت‌های اینترنتی نیز کالا و خدمات خریداری کنید

شما می‌توانید کارت هدیه بانک شهر را از طریق دستگاه های وب کیوسک مستقر در پیشخوان های شهرنت به صورت آنی دریافت نموده و نیز با این کارت می توانید حداکثر به‌اندازه موجودی آن از طریق دستگاه‌های کارت‌خوان متصل به شبکه شتاب، خرید نموده و یا در صورت نیاز از پایانه‌های خودپرداز بانک وجه نقد بگیرید.

 

 

 

شهرنت وِی ـ نرم افزار موبایل شهرنت


به منظور ارائه خدمات بهتر و رفاه حال مشتریان و صرفه جویی در زمان ، بانک شهر اقدام به ارائه نرم افزار شهرنت وی نموده است که با نصب آن بر روی تلفن های همراه، قابلیت انجام خدمات ذیل را دارد:

1ـ انجام مراحل صدور کارت هدیه

ـ انتخاب تصویر

ـ انتخاب مبلغ کارت هدیه

ـ انتخاب متن دلخواه

ـ ذخیره سازی QR تولید شده

 

2ـ جستجوی شهرنت ها

ـ نمایش آدرس شهرنت ها

ـ نمایش خدمات شهرنت ها

ـ نمایش ساعات کار شهرنت ها

ـ نمایش موقعیت جغرافیایی شهرنت ها

ـ قابلیت جستجو با فیلترهای مختلف

نرم افزار شهرنت وی قابل استفاده در بستر اینترنت می باشد که به منظور استفاده از آن، کافیست نرم افزار مناسب با تلفن همراه از طریق سایت بانک شهر دریافت و نصب گردد.

راهنمای نصب نرم افزار