بانک شهر رتبه اول کشوری درفناوری

در این مراسم که عصر امروز در سرپرستی منطقه 6بانک شهر در قم
. Azarmi
1396/05/18

به گزارش قم پرس ؛ در این مراسم که عصر امروز در سرپرستی منطقه 6بانک شهر در قم برگزار شد،سرپرست منطقه شش این بانک با اشاره به اینکه حق گویی هزینه دارد وخبرنگاران عزیز بدون هیچ منتی این هزینه ها را با روح وجان خود می پردازند اظهار داشت:مدیران بانک شهر همواره قدر دان محبت های اصحاب رسانه ها بوده اند .چون این عزیزان پل ارتباطی مسئولان ومردم هستند.
احمد کمری افزود:بانک شهر شامل 12منطقه است وهر منطقه شامل 4استان می باشد که منطقه 6که ما سرپرستی آن را داریم شامل استان های قم،مرکزی،سمنان ولرستان است.
وی گفت:هم اکنون 280شعبه وتعدادی گیشه در سطح کشور داریم و350دستگاه پیشخوان شهر نت در سراسر کشور استقرار کردیم.
وی خاطر نشان کرد:این مجموعه مالی با مدیر عاملی دکتر پور زندی پابه عرصه وجود گذاشت ودر طی سه سال ماشاهد رشد 60درصدی در نقدینگی این بانک بودیم یعنی سالی 20درصد رشد.وتحقق این رشد قابل توجه در دریافت نقدینگی ناشی از اعتماد خوب مردم به این بانک است.
کمری اظهار داشت:حدود 18هزار میلیارد تومان توسط بانک شهر در پروژه های عمرانی کشور مشارکت شده است ودر استان قم نیز خط یک متروی قم بامشارکت بانک شهر درحال انجام است ودرحال مذاکره برای انعقاد قرار داد برای خط دو آن نیز هستیم.


بانک شهر رتبه اول کشوری درفناوری
وی با اشاره به اینکه بانک شهر رتبه اول فناوری در بین بانک های کشور را کسب نمود ،خاطر نشان کرد:ما برای استفاده وجمع اوری پولهای خرد مردم طرح کارت شهروند را ارائه نمودیم که درطی آن 18نوع خدمات توسط این کارت از قبیل پرداخت کرایه اوتوبوس وتاکسی و..ارائه می شود.
وی به ورود این بانک به عرصه فرهنگی اشاره کرد وافزود:بانک شهر باحمایت های خود از چاپ ونشر کتاب باعث شد که در خیلی از استان هایی که نمایشگاه های کتاب رونق چندانی ندارند،با استقبال انبوه مردم مواجه شوند.
وی گفت:با حمایت بانک شهر خط 7متروی تهران افتتاح شد وبزرگراه امام علی در تهران نیزبه بهره بداری رسید.


صراف الکترونیکی ایده ای جدید ونو آورانه از بانک شهر
وی با اشاره به اینکه صراف الکترونیکی ایده ای جدید ونو آورانه از بانک شهر شهر است ،اظهار داشت:برای اولین بار این ایده در کشور اجرا می شود که طی آن توریست های خارجی در هنگام ورود خود به کشور،به میزان دلخواه خود ارز دربانک شهر گذاشته ودر مقابل آن یک کارت ویژه صراف دریافت می کنند تا ارز سپرده شده آنان را به پول ایرانی تبدیل وپس از پایان مدت اقامت خود درکشور،با مراجعه به بانک شهر وپس دادن کارت،مابقی پول خود را به ارز دلخواه خود دریافت می کنند.که این طرح برای اولین بار در کشور توسط بانک شهر اجرا ودر مبادی ورودی کشور وشهر های توریستی مستقرشده است.
کمری گفت:سرمایه بانک شهر در ابتدا 4هزار میلیارد تومان بود که درسالجاری این میزان به 16هزار میلیارد تومان رسیده است وبه زودی ودر صورت دریافت مجوزهای لازم،این میزان سرمایه به 20هزار میلیارد تومان خواهد رسید.
در ادامه سید محمد ابطحی ،معاونت ارزی منطقه 6 نیز اظهار داشت:به موازات خدمات ریالی که در بانک شهر انجام می شود،ماخدمات ارزی نیز در این بانک انجام می دهیم وبانک شهر به عنوان یک سیتی بانک به شمار می رود وماهیچ منعی درحوالجات ارزی نداشته ایم وسویف ما در طول این مدت فعال بوده وتحریم نشده است وخیلی از بانک ها نیز سویف خود را از طریق بانک ما انجام داده اند.
همچنین ما ظمانتنامه های ارزی نیز برای بازرگانان در بانک شهر صادر می کنیم.
شایان ذکر است که در پایان ،از خبرنگاران حاضر توسط بانک شهر تجلیل به عمل آمد.

گروه مطلب

برچسب مطلب

;